EXPRESS TAŞIMACILIK

Ekspres Taşımacılık Nedir?

Ekspres sözlük anlamı ile hızlı demektir. Ekspres taşımacılık ise olağan süresinden daha önce teslimat yapılabilecek şekilde yükün taşınmasıdır.

Ekspres Taşımacılık En Çok Hangi Tip Taşımacılıkta Kullanılır?

Havayolu taşımacılık şirketlerinin daha çok tercih edildiği günümüzde ekspres karayolu taşımacılığı da sıklıkla kullanılmaktadır.

Ekspres Taşıma İçin Firma Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Nakliye firmasının ilgili destinasyona haftada kaç kere araç kaldırdığını dikkatli ve detaylı bir şekilde araştırmak gerekir. Direk yol yapıp yapmadıklarını öğrenmek ve araçlarda yedek sürücü olup olmadığını sorgulamak önem arz etmektedir. Firmaların yurtdışı ağları ve lokal yönetim ortaklarının olup olmadığı sorgulanmalı, nerelerde depo-antrepo sahibi oldukları bilgisi muhakkak talep edilmelidir.

Ekspres Taşıma Ücreti Farklı mıdır?

Firmalar bu hizmeti sağlayabilecek yeterli atıl kapasiteye sahip oldukları için navlun ücretleri normal nakliyeden daha pahalı değildir. Ancak malın gönderildiği yerdeki maliyetler ileride bir sorun yaşamamak için önceden detaylı bir şekilde talep edilmelidir.

ANKAPOLTR olarak globalleşen dünyada artık mesafelerin neredeyse kalmadığının farkında olup buna yönelik çalışmalarına hız vermektedir. Sistemli organizasyonlarla günleri saatlere indirgeyip Express taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Ürünlerinizi teslim noktasına en hızlı ve güvenli şekilde teslim etmek için, alanında deneyimli personel kadromuz ve geniş lojistik filomuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Dil Seçiniz / Language »