TAM VE PARSİYEL YÜK TAŞIMACILIĞI

Parsiyel Taşımacılık Nedir ?

Aynı güzergahtaki birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya Tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık denir. Bu sayede, taşıtmak istediğiniz yük, farklı yükler ile bir arada olduğundan ekonomik olarak fayda sağlarsınız.

Parsiyel Taşımacılığın Avantajları Nelerdir ?

Parça Yük Taşımacılı modelinde temel amaç ekonomi sağlamaktır. Öte yandan Komple Taşımacılıktan sonra en hızlı nakliye modelidir olması sebebi ile sizlere önemli bir zaman avantajı da kazandırır; Diğer taraftan ürünlerinizin fazla ağır ve hacimli oluşu, paletli oluşu gibi sebeplerden dolayı kargo firmalarınca kabul edilmemesi gibi durumlarda da Parsiyel Taşımacılık seçeneği imdadınıza yetişmektedir.

Firmamız kurulduğu tarihten itibaren Avrupa’nın birçok şehrine parsiyel ve komple taşımalar yapmaktadır .

Taşınacak ürün miktarınız az ise parsiyel taşıma tam size göre. Bu tür taşıma hizmetinde bizim taşıma maliyetlerimizin düşük olması, sizleri de avantajlı hale getiriyor. Parsiyel yük taşımacılığında, esnek zaman planıyla aynı ya da farklı güzergahlara gidecek ürünleri kendi depomuzda bir araya getiriyoruz. İllere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturup, taşıma esnasında ürün ve mamullerin zarar görmemesi için gerekli elleçleme işlemlerini yapıyoruz.

Yurtdışı geniş acenta ağıyla ve Türkiye ofisleri ile door to door taşımalar – ağır gabari taşımalar – proje taşımalarını düzenli olarak gerçekleştirmektedir.

Dil Seçiniz / Language »