HAKKIMIZDA

HT ANKAPOL KARGO İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Her firma taşır, biz zamanında teslim ederiz !

2019 yılında Almanya’nın HAMM şehrinde (Kuzey Westfalya Bölgesi) kurulmuş Türk Asıllı bir transport  ve lojistik firmasıyız.  Almanya  ve tüm EU ülkelerine transport hizmeti vermekteyiz.  Araçlarımız 3,5 tonluk olup max. 1300 – 1500 kg. arası taşıma kapasitelidir. Tenteli ve kapalı panelvan şeklinde araçlarımız mevcuttur. 

Kapalı araçlarımız 5 palet , Tenteli kapalı araçlarımız ise 8 -10 palet kapasitelidir. Araçlarımız ile nakliyesi yapılan tüm  navlunlar transport sigortası kapsamındadır. Araçlarımız full kaskolu olup Avrupanın en büyük sigorta şirketleri ile korunmaktadır.

Araç sigorta ve yük sigorta belgelerimiz mevcuttur.
Firmamız Almanya ‘da en büyük lojistik firmalarından olan intime ‘in iş ortağıdır. Sayısız büyük marka ve şirketlere transport hizmet verip kesinlikle uyarı almamıştır. Hassasiyet ve disiplin firmamızda ana prensiplerimizdendir. Çalıştığımız marka ve şirketlerin bazıları şunlardır ;
Mercedes ,         DAF ,            Siemens,
BMW,                  MAN,           Porsche ,
Volkswagen,       SKS,
Volvo,                  Bosch, …  belirtilen firma ve markalar ,çalıştığımız sayısız şirketlerden bazılarıdır.

Almanya’da transport hizmeti vermekte iken  kendi  ülkemize de  hizmet  etmenin  vaktinin  geldiğini düşünmekteyiz. Ve Firmamızın  TÜRKİYE merkezini kurmaya  karar verdik.
Türkiye de firmamızın  ismini  verdiğimiz  HT ANKAPOL KARGO  merkez  ofisimizi  firmamızın  ismini  aldığı  ANKARA – POLATLI  ilçesinde  kurduk.
Kurmuş olduğumuz  Merkez  ofisimizi  Almanya ‘da bulunan  firmamız ile tek çatı altında buluşturarak resmi sözleşmelerimizi  imzaladık.  Türkiye den Avrupa’ya yapılacak olan ihracat ve gümrükleme ,tescil işlemlerini firmamız üstlenecektir. Bu nedenle müşterilerimizi yüksek maliyetlerden kurtarmış olacağız. Firmamız  Ülkemizin  büyük  çatısı ve güvenliği   ile birlikte  Avrupa da bulunan şirketimizin de güvencesi  altına  girmiştir. Böylelikle  Türkiye’de bulunan  müşterilerimize  tam  güvence vermiş  bulunmaktayız.

Bu sebeple Türkiye de bulunan merkez  ve şubelerimize  ait  müşterilerimiz  gönül rahatlığı ile
navlunlarını teslim edip ,nihai alıcılarına ulaştıracaktır.
Anlaşmalı gümrük müşavirlerimiz ,mali müşavirlerimiz,  merkez ve şube yetkililerimiz , tam donanımlı bilgi ve belgeli sürücülerimiz ve araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizin ve Ülkemizin hizmetindeyiz. Birlikte çalışmaktan onur duyacağız.
Saygılarımızla…

HT ANKAPOL ŞİRKETLER GRUBU

Dil Seçiniz / Language »