MİNİVAN TAŞIMACILIĞI

Minivan Taşımacılığı Nedir ?

ANKAPOLTR Logistics olarak, Türkiye ile Avrupa arasında ihracat ve ithalat yapan müşterilerimizin acil taşıma ihtiyaçlarını gidermek adına “Minivan” taşımacılık hizmeti veriyoruz. 1400 kilograma kadar olan her türlü yükünüzü Avrupa’nın birçok noktasına 48-72 saat aralığında ulaştırıyoruz.

Hızlı ve pratik taşıma yöntemlerinden biri olan Minivan taşımacılığı, sunduğu maliyet avantajı ile hava yolundan, daha hızlı teslimat süresiyle de kara yolu taşımacılığından uygundur. Ayrıca yükün farklı bir araca aktarılmasından, uçak iniş kalkışlarındaki gecikmelerden ve her yerde hava alanı olmamasından kaynaklanacak sıkıntılardan etkilenmemektedir. Minivan servisini kendi özel minivanlarımız ile sunmaktayız.

Minivan Taşımacılığının Avantajları Nelerdir ?

Diğer hizmetlere nazaran daha az bilinen ancak daha avantajlı olan bu taşımacılık yöntemi ile siz de müşteri veya iş ortaklarınıza göndereceğiniz ürünler için bizi tercih edebilirsiniz. Peki, minivan / ekspres nakliye olarak da ifade edilebilecek olan bu hizmet nedir? Olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir?

Uluslararası taşımada konteyner, charter veya tır ile gönderilen ürünlerin temel özelliği tonajlı ürünler olmasıdır. Ağırlığı onlarca ton olan ürünlerin yurtdışına gönderilmesini sağlayan taşımacılık hizmetlerinde ağırlığı daha düşük ürünler için minivan / ekspres nakliye tercih edilebilir. Özellikle 1 ila 1.5 ton ağırlığa sahip ürünleri kargolayabileceğiniz ekspres nakliye; hava kargoya göre daha avantajlı ve güvenilirdir. Söz konusu avantajların en önemlisi belgelerle daha az uğraşmak zorunda olmanızdır. Minivan taşımacılık türünün bu isimle anılmasının asıl sebebi kargo hizmetlerinin minivan adı verilen ticari araçlarla sunulmasıdır.

Dil Seçiniz / Language »